Drukarka opasek pacjenta

Drukarka Zebra HC100 to niezwykle proste w obsłudze i funkcjonalne urządzenie, zapewniające szybki i łatwy wydruk opasek identyfikacyjnych.  Łatwość integracji oraz jego elastyczność pozwala na współpracę z każdym systemem informatycznym placówki medycznej, a szybkie wdrożenie rozwiązania pozwala zaoszczędzić czas i związane z tym koszty.

02

Materiał wideo:

Obsługa drukarki ogranicza się do wymiany wkładu z opaskami. Sama wymiana trwa nie dłużej niż 5 sekund i nie wymaga specjalistycznej wiedzy bądź doświadczenia. Metoda druku termicznego eliminuje konieczność używania atramentu bądź tonera barwiącego – nadruk nanoszony jest na opaskę termiczną pod wpływem wygrzewania głowicy. Drukarce nigdy nie zabraknie tuszu, bo go po prostu nie potrzebuje!

 
 
logo Premier Partner_2013Status Zebra Premier Partner potwierdza posiadane przez pracowników IBCS Polandd specjalistycznej wiedzy i doświadczenia w zakresie doboru, konfiguracji i konserwacji drukarek etykiet i kart plastikowych Zebra, a także doboru materiałów eksploatacyjnych (etykiet, kart plastikowych i taśm barwiących).