Nowa drukarka opasek na rękę Zebra HC100

Ulepszona drukarka opasek na rękę HC100 rozszerza możliwości obecnego modelu o technologię bezprzewodową i zmodyfikowane oprogramowanie firmware, zwiększając szybkość druku i poszerzając zakres zastosowań, co zapewnia nowym drukarkom większą atrakcyjność na rynku. Ze względu na takie zalety jak łatwe do ładowania wkłady i szeroka oferta opasek identyfikacyjnych model HC100 to idealny wybór do zastosowania w Służbie Zdrowia.


Drukarka opasek na rękę HC100 zapewnia użytkownikom końcowym liczne korzyści:

Prosta obsługa: Drukarka HC100 zapewnia szybką i łatwą obsługę. Urządzenia oferują szybkość druku do 102 mm/s, a tym samym krótki czas oczekiwania na wydruk, a dzięki prostemu ładowaniu wkładów z nośnikiem przestoje i konieczność szkolenia użytkowników ograniczone są do minimum. Inteligentna technologia drukarki wyczuwa rodzaj opaski i automatycznie kalibruje ustawienia dla optymalnej jakości druku, co ogranicza marnotrawstwo, a wydawanie opasek może odbywać się szybko i bezpiecznie bez potrzeby wymiany nośników w drukarce.

Elastyczność: Połączenie małych wymiarów charakteryzujących dotąd te drukarki z technologią bezprzewodową zapewnia nowemu modelowi większą elastyczność w różnych środowiskach pracy i pozwala uniknąć kosztownej instalacji Ethernetu.

Wybór opasek na rękę: Dostępny jest szeroki wybór opasek na rękę do użytku z drukarką HC100™, odpowiednich do wszelkich zastosowań w sektorze ochrony zdrowia, organizacji imprez i rekreacji. Opaski na rękę w całej palecie barw, w połączeniu z wodoodpornymi klejami, stanowią idealne rozwiązanie dla wielu różnych ośrodków rekreacyjnych oraz placówek organizujących różnego typu imprezy. Opaski antybakteryjne Z-band Direct Zebry zapewniają dodatkową ochronę w placówkach służby zdrowia.

Bezpieczeństwo i zgodność ze standardami: Drukarka HC100 drukuje wszystkie standardowe w branży jedno- i dwuwymiarowe kody kreskowe wymagane dla spełnienia międzynarodowych norm dotyczących kodów kreskowych, a tworzone przez nią wysokiej jakości wydruki ułatwiają kontrolę dostępu. Obudowa drukarki jest odporna na większość szpitalnych środków dezynfekujących, a ponadto urządzenie jest zgodne z normą Energy Star.

Drukarka opasek na rękę HC100 to doskonały wybór dla klientów, którzy pragną zastąpić swoją obecną drukarkę opasek na rękę szybszym, bezpieczniejszym i bardziej elastycznym modelem. HC100 oferuje wysoką jakość i wydajność oraz doskonałą funkcjonalność za konkurencyjną cenę.

Zobacz także

Jedną z najistotniejszych decyzji, jaką muszą podjąć placówki Służby Zdrowia, realizując swoje inicjatywy w zakresie informatyzacji i mobilności, jest wybór odpowiedniego urządzenia, które odegra znaczącą rolę w tym, jak skuteczne będzie całe rozwiązanie informatyczne. Nieodpowiednie urządzenie może frustrować użytkowników,...
dowiedz się więcej
Informujemy,  że  producent  opasek  firma  Zebra Technologies  po  31.12.2013  r.  zaprzestaje  produkcji  i dystrybucji  opasek  na  rękę  typu  Z-Band  Comfort. Od  stycznia  2014  r.  produkty będą dostępne tylko do wyczerpania zapasów. Następcą opasek typu Z-Band Comfort są opaski Z-Band UltraSoft.
dowiedz się więcej
18 października 2013 r. w gdańskim Centrum Kongresowym AmberExpo odbyło się I Pomorskie Forum Medyczne, zorganizowane przez Grupę DMP.
dowiedz się więcej
BCS Polska wdrożyła system automatycznej identyfikacji pacjentów w 4 szpitalach należących do Euromedic Diagnostics Polska.
dowiedz się więcej
Dowiedz się, w jaki sposób Centrum Szpitalne w Awinionie upraszcza swoje działania i obniża koszty, wykorzystując drukarki przenośne Zebra QL 220™ Plus.
dowiedz się więcej
Z przyjemnością informujemy o nowych opaskach na rękę Z-Band UltraSoft, które są najdelikatniejszymi w dotyku opaskami do druku termicznego dostępnymi na rynku! Opaski Z-Band UltraSoft są uzupełnieniem obecnego asortymentu opasek na rękę firmy Zebra i będą dostępne w rozmiarach dla dorosłych, dzieci i niemowląt do użytku z drukarką...
dowiedz się więcej
Po długich konsultacjach społecznych Ministerstwo Zdrowia wydało rozporządzenie w sprawie warunków, sposobu i trybu zaopatrywania pacjentów szpitala w znaki identyfikacyjne oraz sposobu postępowania w razie stwierdzenia ich braku.
dowiedz się więcej
Zachęcamy do odwiedzenia wirtualnego szpitala, w którym zobaczą Państwo jak rozwiązania firmy Zebra pomagają zwiększyć bezpieczeństwo pacjentów i eliminować błędy w danych od izby przyjęć poprzez laboratorium, salę operacyjną, aptekę i dalej, przyczyniając się tym samym do przyspieszenia procesów w całym sektorze ochrony zdrowia.
dowiedz się więcej
BCS Polska wdrożyła system identyfikacji pacjentów w Powiatowym Szpitalu im. Władysława Biegańskiego w Iławie.
dowiedz się więcej
W dniu 13 września 2011 w Warszawie odbyła się konferencja pt.: „Nowoczesne systemy identyfikacji w Służbie Zdrowia - identyfikacja pacjentów i personelu” zorganizowana przez BCS Polska we współpracy z Wydawnictwem Wiedza i Praktyka w ramach Klubu Kadry Zarządzającej ZOZ.
dowiedz się więcej
Opaski na rękę Zebra to wygodny, efektywny i bezpieczny sposób identyfikacji osób - czy to pacjentów w szpitalu, czy też gości w ośrodku rekreacyjnym.
dowiedz się więcej