Rozwiązania do druku opasek na rękę

Opaski na rękę Zebra to wygodny, efektywny i bezpieczny sposób identyfikacji osób - czy to pacjentów w szpitalu, czy też gości w ośrodku rekreacyjnym.

Dzięki przejrzystym, kompletnym i bezbłędnym informacjom wizualnym obejmującym kod kreskowy wydrukowany na opasce leczenie pacjentów, kontrola dostępu oraz rozliczenia finansowe mogą odbywać się bezproblemowo i bezpiecznie.

Do zastosowań wymagających maksymalnie elastycznych możliwości identyfikacji oferowane są opaski na rękę Zebra Smart Wristbands z wbudowanym identyfikatorem radiowym (RFID) zapewniającym funkcje odczytu i zapisu, przy czym dane można odczytać nawet przez odzież i pościel.

Asortyment opasek na rękę Zebra obejmuje rozmiary dla dorosłych, dzieci i noworodków, różne kolory, zapięcia samoprzylepne lub na zatrzask oraz wersje do druku termotransferowego lub termicznego.

Optymalne zastosowania:

  • Bezpieczna i bezbłędna identyfikacja pacjentów w służbie zdrowia
  • Wstęp na imprezy sportowe, koncerty, do parków wodnych i parków rozrywki
  • Statki wycieczkowe i ośrodki wczasowe - transakcje bezgotówkowe

 Opaski na rękę Zebra są trwałe i oferowane po konkurencyjnej cenie. Poza zwiększaniem efektywności pomagają także w automatyzacji gromadzenia, przesyłania i przechowywania danych.

 

Tabela zgodności opasek i drukarek

  Z-Band Direct Z-Band QuickClip Z-Band 4000 Smart Wristbands
S4M V   V  
R2844-Z V V   V
G-Series             (termotransferowa) V V    
G-Series             (termiczna) V V    
TLP 2824-Z V V V  
LP 2824-Z V V    
HC100 V V    

Zobacz także

Jedną z najistotniejszych decyzji, jaką muszą podjąć placówki Służby Zdrowia, realizując swoje inicjatywy w zakresie informatyzacji i mobilności, jest wybór odpowiedniego urządzenia, które odegra znaczącą rolę w tym, jak skuteczne będzie całe rozwiązanie informatyczne. Nieodpowiednie urządzenie może frustrować użytkowników,...
dowiedz się więcej
Informujemy,  że  producent  opasek  firma  Zebra Technologies  po  31.12.2013  r.  zaprzestaje  produkcji  i dystrybucji  opasek  na  rękę  typu  Z-Band  Comfort. Od  stycznia  2014  r.  produkty będą dostępne tylko do wyczerpania zapasów. Następcą opasek typu Z-Band Comfort są opaski Z-Band UltraSoft.
dowiedz się więcej
18 października 2013 r. w gdańskim Centrum Kongresowym AmberExpo odbyło się I Pomorskie Forum Medyczne, zorganizowane przez Grupę DMP.
dowiedz się więcej
BCS Polska wdrożyła system automatycznej identyfikacji pacjentów w 4 szpitalach należących do Euromedic Diagnostics Polska.
dowiedz się więcej
Dowiedz się, w jaki sposób Centrum Szpitalne w Awinionie upraszcza swoje działania i obniża koszty, wykorzystując drukarki przenośne Zebra QL 220™ Plus.
dowiedz się więcej
Z przyjemnością informujemy o nowych opaskach na rękę Z-Band UltraSoft, które są najdelikatniejszymi w dotyku opaskami do druku termicznego dostępnymi na rynku! Opaski Z-Band UltraSoft są uzupełnieniem obecnego asortymentu opasek na rękę firmy Zebra i będą dostępne w rozmiarach dla dorosłych, dzieci i niemowląt do użytku z drukarką...
dowiedz się więcej
Ulepszona drukarka opasek na rękę HC100 rozszerza możliwości obecnego modelu o technologię bezprzewodową i zmodyfikowane oprogramowanie firmware, zwiększając szybkość druku i poszerzając zakres zastosowań, co zapewnia nowym drukarkom większą atrakcyjność na rynku. Ze względu na takie zalety jak łatwe do ładowania wkłady i szeroka...
dowiedz się więcej
Po długich konsultacjach społecznych Ministerstwo Zdrowia wydało rozporządzenie w sprawie warunków, sposobu i trybu zaopatrywania pacjentów szpitala w znaki identyfikacyjne oraz sposobu postępowania w razie stwierdzenia ich braku.
dowiedz się więcej
Zachęcamy do odwiedzenia wirtualnego szpitala, w którym zobaczą Państwo jak rozwiązania firmy Zebra pomagają zwiększyć bezpieczeństwo pacjentów i eliminować błędy w danych od izby przyjęć poprzez laboratorium, salę operacyjną, aptekę i dalej, przyczyniając się tym samym do przyspieszenia procesów w całym sektorze ochrony zdrowia.
dowiedz się więcej
BCS Polska wdrożyła system identyfikacji pacjentów w Powiatowym Szpitalu im. Władysława Biegańskiego w Iławie.
dowiedz się więcej
W dniu 13 września 2011 w Warszawie odbyła się konferencja pt.: „Nowoczesne systemy identyfikacji w Służbie Zdrowia - identyfikacja pacjentów i personelu” zorganizowana przez BCS Polska we współpracy z Wydawnictwem Wiedza i Praktyka w ramach Klubu Kadry Zarządzającej ZOZ.
dowiedz się więcej