Opaski na rękę

Rozwiązanie firmy Zebra pozwala na drukowanie opasek dla pacjentów w każdym wieku: dorosłych, dzieci i młodzieży, a także noworodków. Dla nich przeznaczone są specjalne opaski, z miękką, delikatną powłoką pozwalającą zminimalizować ryzyko wystąpienia podrażnień.

03

Różne rozmiary, a także możliwość wyboru koloru opaski oferują możliwość stosowania ich na różnych oddziałach szpitala, jeszcze lepiej identyfikując pacjentów. Opaski Zebra ponadto pokryte są specjalną powłoką antybakteryjną, chroniącą przed gronkowcem złocistym i innymi bakteriami należącymi do częstych  przyczyn infekcji w szpitalach.

Stosowanie opasek Zebra jest nie tylko wygodne, ale przede wszystkim bezpieczne dla pacjentów!

Z-Band Direct

Opaski termiczne na rękę Z-Band Direct przeznaczone do druku termicznego (bez użycia taśmy barwiącej) posiadają ulepszone zapięcie samoprzylepne z mocniejszym klejem, dzięki któremu opaska pozostaje nienaruszona na nadgarstku pacjenta przez cały okres jego pobytu w szpitalu. To nowe zapięcie ułatwia zakładanie opasek, a ponadto posiada nacięcia ochronne zabezpieczające przed naruszeniem.

opaska

Dostępne rozmiary:

  • Rozmiar 25x279
  • Każda kasetka zawiera 200 szt. opasek
  • Dostępne kolory: biały, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy, różowy, pomarańczowy, żółty

 

opaska2Z-Band Direct dla noworodków

Przeznaczone dla noworodków opaski pokryte są delikatnym tworzywem, chroniącym skórę dzieci przed podrażnieniem. Ze względu na zwężoną powierzchnię opaski (19mm) informacje drukowane są na specjalnie wydzielonej części „fladze”, która nie ma kontaktu ze skórą dziecka.

  • Rozmiar opaski 19x250mm, rozmiar chorągiewki 50x19mm
  • Każda kasetka zawiera 275 szt. opasek


Z-Band Ultra Soft

To najdelikatniejsze w dotyku opaski do druku termicznego dostępne na rynku. W porównaniu z innym są bardziej miękkie i elastyczne, a także pokryte ulepszonym lakierem, nadającym wydrukom lepszą trwałość i odporność na środki dezynfekujące. Zostały one opracowane specjalnie z myślą o potrzebach pacjentów z wrażliwą skórą i dlatego ich spodnia strona jest szczególnie miękka dla większego komfortu. Opaski UltraSoft nie zawierają lateksu i nie stwarzają zagrożeń w środowiskach służby zdrowia. Tak jak wszystkie opaski Zebra posiadają nacięcia chroniące przed łatwym odklejeniem opaski.

 Z-Band Ultra Soft, opaski na rękę, opaski dla pacjentów, delikatne opaski identyfikacyjne

Dostępne rozmiary:

Dorośli: 25x279mm białe
Każda kasetka zawiera 175 szt. opasek

Dzieci: 25x178mm białe
Każda kasetka zawiera 250 szt opasek

Niemowlęta: 25x152 białe
Każda kasetka zawiera 300 szt. opasek

 

Z-Band Quick Clip

Do zastosowań wymagających jeszcze wyższych standardów bezpieczeństwa oferowane są termiczne opaski na rękę Z-Band Direct z zapięciem na zatrzask, których zdjęcie wymaga przecięcia opaski. Dostępne są zatrzaski w różnych kolorach, umożliwiające stosowanie kolorów do oznaczania alergii, oddziału, przedziału wiekowego itp.

opaska4Dostępne rozmiary:

  • 30x279mm - każda kasetka zawiera 260 szt. opasek
  • 25x178mm - każda kasetka zawiera 390 szt. opasek

Dostępne kolory klipsów:

  • biały, czerwony, niebieski, żółty, zielony, różowy, fioletowy
 
 
logo Healthcare Specialist Partner
Status "Zebra Healthcare Specialist Partner" potwierdza kompetencje pracowników IBCS Poland z zakresu identyfikacji pacjentów i personelu szpitala oraz uprawnia nas do korzystania z preferencyjnych warunków zakupu drukarek etykiet i opasek identyfikacyjnych oraz materiałów eksploatacyjnych.
 
 
 
Supplies Specialist_2013
Status "Zebra Supplies Specialist Partner" - IBCS Poland jako pierwsza w kraju firma uzyskała status Specjalizowanego Partnera Zebra Technologies w zakresie materiałów eksploatacyjnych do drukarek etykiet. Certyfikat ten potwierdza kompetencje w zakresie doboru materiałów eksploatacyjnych oraz uprawnia firmę do korzystania z preferencyjnych warunków zakupu oryginalnych materiałów.