Z-Band UltraSoft

Opaska na rękę Z-Band UltraSoft od Zebry to delikatniejsze opaski (bardziej miękkie w dotyku, niepodrażniające nadgarstka), przeznaczone dla pacjentów, którzy nie mogą stosować standardowych opasek Z-Band. Jak również rekomendowane dla mniejszych dzieci/niemowląt ze względu na miękkość opaski.

Dzięki tej opasce pracownicy służby zdrowia mogą łatwo identyfikować pacjenta. Opaska posiada wyjątkowo miękki materiał syntetyczny oraz zabezpieczenie samoprzylepne chroniące przed ściąganiem czy zgubieniem.

Opaska dla pacjenta Z-Band UltraSoft odporna jest na środki do dezynfekcji rąk, takie jak Purell®. Spełnia cele związane z identyfikacją pacjenta i bezpieczeństwem opieki zdrowotnej oraz usuwa ryzyko pozostawienia danych na taśmach (HIPPA) i zapobiega błędom dotyczącym leków i transfuzji krwi (FDA). Nie posiadają w swojej budowie metalu dzięki czemu są bezpieczne dla rezonansu magnetycznego. Opaski wsparte są w srebrną powłokę antybakteryjną. Szybkie i łatwe drukowanie oraz bezpieczne mocowanie w krótszym czasie niż minutę za pomocą samoprzylepnej zakładki lub kolorowego klipsa.

Rodzaje opasek:

  • Z-Band UltraSoft 25x279mm – 175szt. dla dorosłych (10015355K)
  • Z-Band UltraSoft 25x178mm – 250 szt. dla dzieci (10015357K)
  • Z-Band UltraSoft 25x152mm – 300 szt. dla niemowląt (10015358K)